Szkolenia naszej firmy

Po wielu latach spędzonych w tym biznesie, zjedliśmy zęby na organizowaniu szkoleń i zdążyliśmy się wiele nauczyć. Wiemy, co i jak zrobić, byś miał naprawdę dobrze zorganizowane szkolenie. Poniżej przygotowaliśmy listę najważniejszych cech najlepszych sal szkoleniowych, byś dowiedział się więcej na temat tego, na co zwracać uwagę.

Obsługa

Czy firma, która świadczy usługi, zna się na rzeczy? Czy są to profesjonaliści, którzy wiedzą od kuchni, czego potrzebują szkoleniowcy i będą potrafili pomóc i od ręki dać rozwiązania? Czy są tak po ludzku ok i można się z nimi dogadać, łatwo załatwić sprawę i czy jakość świadczonych usług jest na wysokim poziomie?Szybka pozyczka w 15 min Chcesz współpracować z kimś, kto się zna na salach i organizowaniu szkoleń i posiada wieloletnie doświadczenie w tej kwestii.
Lokalizacja – absolutnie kluczowa, by wszyscy zainteresowani mogli dotrzeć na czas na miejsce. To oznacza, że istotnym elementem jest transport – czy droga prowadząca do celu jest łatwo przejezdna, czy zablokują ją korki? Czy jest połączona dobrym transportem publicznym dla tych, którzy nie będą zmotoryzowani, czy może trzeba czekać długo na przystankuparkingCzy obok będą miejsca do jedzenia, parkowania, rozrywki i wielu innych usług dodatkowych, które są kluczowe dla zaproszonych? Jeśli łatwo jest dojechać, łatwo zaparkować, jesteście w dobrej dzielnicy (by po powrocie były szyby w samochodzie) i najlepiej wszystko jest na jednym miejscu, wtedy mówimy o odpowiedniej lokalizacji.

Parking – to często pomijany, ale zupełnie kluczowy element przy podejmowaniu decyzji. Jeśli jest płatny, to ludzie będą niezadowoleni, co w przypadku np. szkolenia jest podcinaniem sobie gałęzi, na której się siedzi. Jeśli trzeba wrzucać wiele monet, ludzie będą musieli biegać do godzinę, by rozmienić drobne – też zły pomysł. Jeśli jest ciężko zaparkować, lub o zgrozo trzeba iść potem jeszcze spory kawałek, spóźnienia są gwarantowane i po raz kolejny negatywne emocje kojarzone, niestety, z organizatorem, czyli z Twoją firmą. Chcesz zapewnić swoim zaproszonym przestronny, darmowy parking tuż przy salach szkoleniowych, na którym jest bezpiecznie.
Cisza i spokój – czy po otwarciu okien będzie opinii o wonga  jeszcze słychać prowadzącego, czy tylko hałas z ulicy? Czy po podniesieniu głosu nie zapukają przez ścianę albo wejdą ludzie pracujący obok i poproszą o nieprzeszkadzanie? Czy będziecie mieli na tyle ciszy i spokoju, by kreatywnie wykorzystać Wasz czas, bez żadnych przeszkód ze strony innego towarzystwa? Szukasz miejsca cichego, spokojnego, gdzie nikt Wam nie będzie przeszkadzał i obojętnie, czy medytujecie, macie business meeting, czy w ferworze radości skaczecie do muzyki, macie mieć wystarczającą izolację, by było ok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *